- Ing. Jana BaďurováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV. B
- Mgr. Gabriela BenedikovičováUčiteľka
Triedna učiteľka: V. A
- PaedDr. Peter Berlanský, PhD.Učiteľ
- Mgr. Eva BernátováUčiteľka
Triedna učiteľka: III. A VOŠ
- Ing. Ladislav BlaškovičRiaditeľ
- Mgr. Tatiana DrahovskáUčiteľka
- Mgr. Milan Elčíksupervízor praktickej prípravy
- Mgr. Marcela GábrišováUčiteľka
Triedna učiteľka: V. C
- PhDr. Lenka Racíková, PhD.Učiteľka
Triedna učiteľka: II. C
- Mgr. Diana JánošíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV. D
- Mgr. Jana KamasováUčiteľka
- Mgr. Andrea KollárikováUčiteľka
- Mgr. Richard KopálUčiteľ
- RNDr. Alica KusendováZástupkyňa
- PaedDr. Adriana LányiUčiteľka
- Ing. Alena LipkováUčiteľka
- Ing. Daniela MichálekováUčiteľka
Triedna učiteľka: III. B
- Ing. Ivan MiklovičUčiteľ
Triedny učiteľ: IV. C
- Ing. Nataša MiksováUčiteľka
- Mgr. Lucia MinárechováUčiteľka
Triedna učiteľka: V. D
- Ing. Anna PetroffováZástupkyňa
- Ing. Miriam RajčanováUčiteľka
- Ing. Miroslava RumanováUčiteľka
Triedna učiteľka: I. B
- Ing. Katarína SedlákováUčiteľka
Triedna učiteľka: II. A
- Ing. Elena SklárováUčiteľka
Triedna učiteľka: III. A
- Ing. Silvia ŠiškováUčiteľka
- Mgr. Andrea ŠkolkováUčiteľka
- Mgr. Zuzana ŠpanárováUčiteľka
- Mgr. Katarína VargováUčiteľka
Triedna učiteľka: II. B
- Ing. Erika ZelenayováUčiteľka
Triedna učiteľka: III. D
- PaedDr. Iveta ZelenayováUčiteľka
- Mgr. Katarína BukovanováUčiteľka
Triedna učiteľka: I. D
- Mgr. Silvia BurzalováUčiteľka
Triedna učiteľka: I. C
- Ján FuksaUčiteľ
- Mgr. Slávka JančováUčiteľka
- Ing. Dana JánoškováUčiteľka
Triedna učiteľka: V. B
- Ing. Mária JežkováUčiteľka
- Ing. Nikola KrahulcováUčiteľka
- Mgr. Kristína KudriováUčiteľka
Triedna učiteľka: I. A
- Mgr. Simona JanigováUčiteľka
- Andrea LukáčováUčiteľka
- PaedDr. Mária MišániováUčiteľka
- Mgr. Žaneta PetruškováUčiteľka
Triedna učiteľka: II. D
- Mgr. Jana ŠandrikováUčiteľka
Triedna učiteľka: III. C
- Mgr. Patrícia VankováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV. A
- Ing. Edita ŽažováUčiteľka
- Mgr. Štefan GagoUčiteľ