Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany

Prihlásenie

Zoznam učiteľov

E-mail
Foto Ing. Ladislav Blaškovič Bl Riaditeľ
blaskovic.ladislav@gmail.com
 
 
RNDr. Alica Kusendová Ks Zástupkyňa
akusendova@gmail.com
 
 
Ing. Anna Petroffová Pe Zástupkyňa
 
 
Mgr. Katarína Agnetová Ag Triedna učiteľka: II.C
Vedie krúžok: Folkloristický krúžok
Vedie krúžok: Krúžok NJ - príprava na zahraničnú prax
 
 
Ing. Jana Baďurová Triedna učiteľka: IV.A
Zástupca v triede: II.B
 
 
Mgr. Gabriela Benedikovičová Be Triedna učiteľka: V.A
Zástupca v triede: III.A
 
 
PaedDr. Peter Berlanský, PhD. Br Učiteľ
Vedie krúžok: Basketbal chlapci + dievčatá
Foto Mgr. Eva Bernátová Bn Učiteľka
Zástupca v triede: III.A VOŠ
 
 
Mgr. Silvia Burzalová Bz Učiteľka
 
 
Ján Ceperko Ce Učiteľ
 
 
Ing. Daniela Dalošová Dd Učiteľka
 
 
Mgr. Miroslava Danková, PhD. Dk Triedna učiteľka: IV.C
 
 
Mgr. Branislav Dolinský Do Učiteľ
 
 
Mgr. Tatiana Drahovská Da Učiteľka
Zástupca v triede: II.D
Zástupca v triede: IV.C
 
 
Mgr. Alexandra Drobná Dr Triedna učiteľka: II.B
Zástupca v triede: IV.A
 
 
Mgr. Milan Elčík El Učiteľ
Vedie krúžok: Baristika
 
 
Ing. Ľudmila Fialová Fi Učiteľka
 
 
František Groman Go Učiteľ
 
 
Mgr. Elena Grúňová Gr Učiteľka
 
 
Ing. Peter Janok Ja Učiteľ
 
 
Mgr. Diana Jánošíková Triedna učiteľka: V.C
 
 
Ing. Dana Jánošková Jk Učiteľka
Vedie krúžok: Kreatívne pečenie
 
 
Mgr. Jana Kamasová Km Učiteľka
 
 
Mgr. Andrea Kolláriková Kr Triedna učiteľka: III.B
Zástupca v triede: II.C
Vedie krúžok: Príprava na olympiádu z AJ
kollarikova@atlas.sk
 
 
Mgr. Viera Kollárová Kv Učiteľka
Zástupca v triede: V.C
kol.viera@gmail.com
 
 
Mgr. Richard Kopál Kl Učiteľ
Vedie krúžok: Florbal
 
 
Ing. Alena Lipková La Učiteľka
Zástupca v triede: V.D
 
 
Mgr. Zuzana Luknárová Lu Učiteľka
Vedie krúžok: Volejbal chlapci + dievčatá
 
 
Mgr. Lucia Mašková Učiteľka
 
 
Ing. Daniela Micháleková Md Triedna učiteľka: V.B
Vedie krúžok: Čokoláda
Foto Ing. Ivan Miklovič Mi Učiteľ
 
 
Ing. Nataša Miksová Mn Učiteľka
 
 
Mgr. Lucia Minárechová Mc Učiteľka
 
 
PaedDr. Mária Mišániová Mm Učiteľka
 
 
Ing. Dagmar Padošová Pd Učiteľka
 
 
Mgr. Žaneta Petrušková Triedna učiteľka: III.D
Zástupca v triede: IV.B
 
 
Ing. Miriam Rajčanová Ra Učiteľka
 
 
Bc. Mária Repíková Re Učiteľka
 
 
Ing. Miroslava Rumanová Ru Učiteľka
Vedie krúžok: Podnikateľské aktivity
 
 
Ing. Katarína Sedláková Sd Triedna učiteľka: IV.B
Vedie krúžok: Krúžok carwing
 
 
Paula Schwarzbacherová Sw Učiteľka
Vedie krúžok: Barmanstvo
 
 
Ing. Elena Sklárová Sk Triedna učiteľka: II.A
Zástupca v triede: III.B
Vedie krúžok: Podnikanie v cestovnom ruchu
 
 
Armin Stenger St Učiteľ
 
 
Mgr. Jana Šandriková Ša Triedna učiteľka: III.C
 
 
Ing. Silvia Šišková Šk Triedna učiteľka: II.D
Zástupca v triede: V.B
 
 
Mgr. Andrea Školková Šl Učiteľka
 
 
Bc. Zuzana Španárová Šp Triedna učiteľka: V.D
Vedie krúžok: Krúžok moderného pečenia
Vedie krúžok: Vizovické pečivo
 
 
Mgr. Dagmar Urbanová Ub Učiteľka
Zástupca v triede: III.D
 
 
PaedDr. Jaroslav Vašek Učiteľ
 
 
PhDr. Terézia Viečoreková Triedna učiteľka: III.A VOŠ
Zástupca v triede: II.A
 
 
Ing. Erika Zelenayová Zy Triedna učiteľka: IV.D
 
 
PaedDr. Iveta Zelenayová Ze Triedna učiteľka: III.A
Zástupca v triede: V.A
 
 
Ing. Edita Žažová Ža Učiteľka
Zástupca v triede: III.C
Vedie krúžok: Matematické cvičenia

© aScAgenda 2018.0.1115 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 11.07.2018